بازار توزیع زیره سبز 1 کلیویی

زیره سبز 1 کلیویی یک شیوه نوین در عرضه محصولات داروهای سنتی به شمار می رود که مراکز گیاهان دارویی در توزیع خود از این روش به عنوان روش عرضه محصولات گیاهان دارویی خود از آن بهره می برند. بازار توزیع محصولات زیره 1 کیلویی با با توجه به نرخ تورم موجود در کشور سعی در تعیین نرخ قیمت محصولات زیره ها عمل می کنند. با توجه به اینکه هر ساله نوع شرایط آب و هوایی داخل کشور تعیین کننده میزان برداشت زیره ها خواهد بود در نتیجه بازار این محصولات دارای نوسان قیمت خرید زیره ها خواهد بود.

بازار توزیع زیره سبز 1 کلیویی

خواص زیره برای دوران قاعدگی

خواص زیره برای دوران قاعدگی زیره ها نه تنها برای دوران به خصوصی از زندگی انسان مورد توجه قرار دارند بلکه در تمامی امور نقش مهمی جهت سلامتی بدن انسان خواهند بود. از آنجایی که دوران قاعدگی زنان ممکن است با ضعف جسمانی همراه باشند، توصیه شده که زیره ها در سوپ خود بریزند و مصرف کنند تا ضعف بدنی آنها بر طرف شود.

دلیل تاکید پزشک زنان و زایمان به مصرف زیره در دوران قاعدگی برخوردار بودن زیره ها از آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها و مواد معدنی بسیار مفید برای بدن انسان است. زیره های سبز با کاهش انقباضات دهانه رحم از خونریزی زیاد زنان جلوگیری به عمل می آورد. چرا که خونریزی زیاد با کم خونی شما مرتبط خواهد شد.

زیره ها با پایین آوردن سطح غلظت خون بدن زنان به بهبود گردش خون بدن آنها کمک بسیار خوبی می کنند. علاوه بر اینها با کمک کردن به کنترل سطح آهن خون، موجب کاهش دردهای دوران قاعدگی می شود. از آنجایی که برخی از خانم‌ها در این دوران دچار نفخ و دردهای شکمی می‌شوند. زیره ها این نفخ و دردها را درمان می‌کند و ‌موجب کاهش دل درد می‌شود.

البته شما اگر این زیره ها را با عسل مخلوط کنید و میل کنید بدون شک تاثیر بیشتری در سلامت و بر طرف نمودن نفخ شما خواهد گذاشت. اما اگر می خواهید عصبانیت ناشی از دردهای دوره قاعدگی خود را تسکین دهید زیره سبز را با دارچین بخورید تا دیگر با این درد همراه نباشید.

فروش مستقیم زیره سبز 1 کلیویی

فروش مستقیم زیره سبز 1 کلیویی فروش مستقیم محصولات یک راهی است که فروشنده ها تصمیم می گیرند برای اینکه وقت خود را در معاملات کوچک خود هدر ندهند، از آن استفاده کنند. چرا که فروش مستقیم یا فروش حضوری، مشتری در محل خرید یا درب منزل می تواند در فروش یکجا محصولات کمک کند بدین ترتیب فروشنده با سود خوبی محصول خود را توزیع می کند.

تنها دلیل عرضه مستقیم فروشندگان سود خوب حاصل از فروش آنها خواهد بود. گرچه در این میان خرده فروشان با سود تقریبا دو برابری یا حتی بیشتر محصول زیره ها را به مشتریان نهایی عرضه می کنند. پس یک معامله برد تو برد خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما