تامین کننده زیره سبز درجه۱

زیره سبز درجه۱ یک گیاهی ک سبز و علفی به ارتفاع حداکثر نیم داره ساقی این گیاه راسته و دارای انشعابات دوتایی ریشه ی اون باریک و بلند و به رنگ سفید و گاز به خاطر تقسیمات و بریدگی های زیادی که داره باریک و نخی شکل و به صورت متناوب بر روی ساقه ها قرار گرفته بود

تامین کننده زیره سبز درجه1

طریقه مصرف زیره سبز

طریقه مصرف زیره سبز گل های کوچکی به رنگ سفید و گاهی صورتی داره که مجموعه آنها به صورت چتر بر روی ساقه قرار گرفته میوه های این گیاه به صورت دوکی شکل و حداکثر طوری که دارای ۶ میلی متر و عرضش یک و نیم میلیمتر میباشد که یه حالت سبز مایل به خاکستری داره و بوش واقعاً عالی است .

  • غیر از میوه قسمتهای دیگری گیاه نیز دارای عطر بسیاری است این گیاه میوه های که سرشار از اسانس می باشد.
  • فواید زیره سبز بسیار زیاد بوده که برخی از آنها را توی این مطلب بیان میکنیم :معطر بودن ،طعم دهنده عالی، ضد نفخ ،ضد میکروب، رفع فلج قلنج کودکان نیز از خواص بسیار بالای این گیاه بودند .
  • این گیاه به این افراد نیز بسیار استفاده می شود برخی از افراد هستند که این گیاه را به عنوان یک ماده اصلی در غذاهای خود استفاده می کنند تفاوت زیره سبز در حقیقت همون میوه گیاه بوده که استفاده از ۲ میلیمتر به شکل هلالی و دارای ۵ خط برجسته از زیر دو مداره زیره سبز و زیره سیاه های ایرانی معروف بوده این دو نوع زیره بسیار شبیه به هم هستند .
  • اما تفاوت‌هایی دارد زیره سبز به رنگ سبز روشن بوده و دانه های بزرگ و دارای عطر کمتری نسبت به زیره سیاه دارد .

زیره یکی از اولین گیاه های کاشته شده به اروپا آسیا و آفریقا بیشترین زیره توی کرمان و شهر بافت استان کرمان مرغوبترین زیر در ایران را به صورت خودرو دارد زیره هندی ایرانی خاورمیانه‌ای از نظر میزان روغن و طرب با یکدیگر متفاوت هستند .

  • خواص زیره سر با زیره سیاه تفاوت‌های اساسی داره زیره سبز به عنوان طعم‌دهنده توی محصولات تجاری و غذایی استفاده میشه و یه حالت کاربردی برای پودرکاری و چیلی دارد.
  • از زیره سبز برای عطر موجود توی لوسیون ها از عطرها و کرم ها استفاده می کنند زیره سبز ادویه خوراکی و غیر رسمی بوده اما امکان ایجاد آلرژی وجود دارد.

سفارش خرید زیره سبز درجه۱

سفارش خرید زیره سبز درجه1 زیره فله نیز به صورتی است که افراد می توانند به راحتی این محصکل را خریداری کنند و پول کمتری را پرداخت کنند عرضه زیره سبز به صورت آنلاین نی صورت می گیرد و افراد می‌توانند محصول مورد نظر خود را از سایت خریداری کنند و درب منزل آن را تحویل بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما