صادرات زیره سبز عمده

زیره دانه کوچکی است با رنگ های سیاه و سبز که عطر و طعمی عالی و خاصیتی فراوان دارند، ادویه فلافل بندری سبز نیز به نوبه خود در طب سنتی و صنعت آشپزی جایگاه ویژه ای را به دست آورده است. بالا بودن کیفیت زیره سبز ایرانی باعث شده تا کشور های زیادی خواهان آن شوند به همین دلیل صادرات زیره سبز عمده با کشور های دیگر انجام می شود. صادرات با تناژ بالا می تواند نیاز بازار های خارجی را به خوبی پوشش بدهد.

صادرات زیره سبز عمده

بررسی طبع زیره در طب سنتی

بررسی طبع زیره در طب سنتی

ادویه فلافل عربی همان گونه که گفتیم در طب سنتی جایگاه بسیار ویژه ای دارد، این دانه به دلیل طبع گرمی که دارد برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که بررسی طبق زیره در طب سنتی به مصرف کنندگان کمک می کند تا متناسب با نوع بیماری خود آن را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار بدهند.

بسیاری از بیماری های موجود در بدن از سردی مزاج نشات می گیرند به همین دلیل باید ریشه این سردی ها را در بدن پیدا کرد و با گرمی جات آنها را از بین برد تا بیماری ها بهبود پیدا کنند. لازم به ذکر است که بررسی های فراوان و اثبات طبع گرم این دانه باعث شده تا پزشکانی که در زمینه طب سنتی فعالیت می کنند مصرف آن را به تمام افراد توصیه نمایند. مثلا نفخ و التهاب معده و روده ناشی ازسردی و رطوبت این به همین دلیل با مصرف زیره سبز می توان آن را درمان کرد.

خرید مستقیم زیره سبز

خرید مستقیم زیره سبز

زیره افغانستان نیز بعد از زیره ایران قرار دارد، این نمونه به نوبه خود دارای درجه کیفی می باشد و مصارفی را به خود اختصاص داده است. خرید زیره ایران به دلیل کیفیت بالا تر یا رشد چشمگیری مواجه شده است، در بازار ها خرید این دانه با حجم بالا با روش های مختلفی امکان پذیر است که در میان آنها خرید مستقیم و آنلاین با استقبال بی نظیری مواجه شده اند.

قیمت عمده زیره همواره مناسب تر و مقرون تر است به همین دلیل مشتریان به خرید های عمده روی آورده اند، بدانید که شما می توانید با خرید مستقیم واسطه های میان خود و تولید کننده را بردارید و به خود او مراجعه کنید و با اطمینان کامل زیره را تهیه نمایید آن هم با قیمت مناسب تر، در روش دیگر نیاز به اینترنت است تا مشتریان با کمک آن به این سایت مراجعه کرده و پس از دیدن نمونه ها و مقایسه آنها از نظر کیفیت، برند و قیمت با یکدیگر بهترین نوع را انتخاب نمود و پس از ثبت سفارش درب محل تحویل گرفت.

  • تبلیغات: 
    1. زیره سیاه برای کبد پریودی
    2. کاشت بهترین تخم کتان پرخاصیت
    3. رازیانه سبز پارس عطارک
    4. طبع زیره سبز گرم یا سرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما