فروشندگان زیره سبز عمده با کیفیت

زیره سبز همانطور که می دانیم یکی از بهترین و مرغوب ترین ادویه هایی است که می توان در غذا از آن بهره مند شد اکثر آشپزخانه های بزرگ و رستوران ها از این محصول در پخت غذاها استفاده می‌کنند تا غذای خوش طعمی را به عرضه بگذارند. فروشندگان زیره سبز عمده با کیفیت، این محصولات را به صورت عمده در بسته بندی های زیبا و متنوع در اختیار مشتری قرار می‌دهند؛و اکثر خریداران جذب بسته بندی های زیبا شده و بدون شک محصول را خریداری میکنند.

فروشندگان زیره سبز عمده با کیفیت

راهنمای خرید زیره سبز اعلاء

راهنمای خرید زیره سبز اعلاء زیره سبز نامی آشنا برای آشپز هایی که لازم می دانند غذایی با طعم لذت بخش و به یادماندنی بپزند. ادویه ای خوش طعم که دارای املاح معدنی فراوانی بوده و بر سلامتی بدن تاثیر زیادی می گذارد. این محصول دارای طبیعت گرم و خشک بوده و برای کسانی که دارای مزاج گرم هستند به هیچ وجه توصیه نمی شود در مقابل برای سرد مزاجان بسیار مفید واقع می گردد؛ البته گرم مزاجان می‌توانند این محصول را از در کنار غذاهای سرد در مصرف نمایند.

برخی از ارزش های غذایی زیره سبز در موارد زیر ذکر شده است:

• کالری:22

• پروتئین:1 گرم

• کربوهیدرات:3 گرم

• قند:صفر گرم

• چربی:1 گرم

• کلسترول:صفر گرم

• سدیم:10 میلی گرم

• فیبر رژیمی:1 گرم

همچنین آهن،کلسیم ،فسفر،پتاسیم ،منیزیم،روی،مس،تیامین از دیگر املاح معدنی موجود در زیره سبز است.

زیره سبز دارای مقادیر فراوانی فیبر می باشد که این ماده باعث احساس سیری در طولانی مدت می گردد؛ در نتیجه می توان گفت برای کسانی که دارای کاهش وزن هستند می‌تواند مفید باشد زیرا احساس سیری در طولانی مدت سبب می‌شود که غذا نخورده و وزن خود را کاهش دهیم. اکثر پزشکان تغذیه توصیه می کنند جهت کنترل و کاهش وزن به صورت استاندارد حتما زیره را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

این محصول دارای ویتامین E از که از پوست انسان در مقابل تابش اشعه ماورا بنفش خورشید مراقبت می‌کند و چین و چروک های پوستی را برطرف می نماید.

خرید عمده زیره افغانستان

خرید عمده زیره افغانستان با توجه به کاهش تولید زیره در کرمان و در نقاطی از کشورمان، بسیاری از عطاری ها و خشکباری ها در کشور توزیع عمده زیره سبز پودر شده افغانستان را به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می دهند؛ کیفت این نوع زیره دست کمی از زیره کرمان نداشته و دارای همان ویژگی ها است.

قیمت این محصول وارداتی نسبت به زیره ای که در کشور تولید و توزیع میگردد بسیار کمتر است و اکثر افراد به دلیل قیمت کمتر این محصول را خریداری می‌کنند. با این وجود پخش عمده آن توسط مراکز پخش زیادی صورت گرفته و به دلیل خاصیت فراوان اکثر افراد آن را به صورت عمده خریداری می‌کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما