Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 34 in /home/mjjdmjmi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز فروش زیره سیاه ارزان - بناری مارکت

مرکز فروش زیره سیاه ارزان

زیره سیاه نوعی داروی گیاهی می باشد که دارای خواص بسیار زیادی است از زیره برای درمان بسیاری از امراض استفاده می‌کنند این محصول گیاهی دارای عطر ملایمی می باشد و بیشتر به عنوان دمنوش جهت درمان بیماری‌های مختلف عفونی به کار گرفته می شود.

در مرکز فروش زیره سیاه ارزان همیشه بهترین و محبوب ترین نوع این محصول به شکل بسته بندی شده در مقادیر انبوه برای عرضه شدن موجود می‌باشد که قیمت آن بر اساس درجه کیفیتی که دارد تعیین می گردد.

مرکز فروش زیره سیاه ارزان

مشخصات کامل زیره سیاه

مشخصات کامل زیره سیاه

 • زیره کوهی همان زیره سیاه رنگ می باشد که از آن به عنوان نوع داروی گیاهی به فراوانی استفاده می کنند.
 • این نوع زیره دارای عطر بسیار ملایم می باشد و طعم مناسبی هم دارد.
 • زیره سیاه دارای دانه های بسیار کوچک می باشد که همان طور که از نام آن مشخص است سیاه رنگ می باشد اما نسبت به زیره سیاه دانه های این محصول ریزتر و باریک تر می باشند.
 • به شکل آماده شده و بسته بندی در کیفیت بالا در وزن های مشخص در بازار فروش موجود است.
 • دانه‌های زیره به صورت پاک شده می‌باشند و اثری از مواد اضافه مانند چوب و یا هر مواد اضافه دیگری در درون آنها وجود ندارد.

مشخصات بیان شده را می توان از روی ظاهر دانه های سیاه دانه به سادگی تشخیص داد توجه داشته باشید که همیشه نوع تازه این محصول را انتخاب کنید چرا که تازه و محبوب بودن بیشتر زیره به طور قطعی دارای خواص بیشتری خواهد بود بنابراین می توان از آن جهت درمان و برطرف کردن بسیاری از مشکلات استفاده کرد زیر تازه همیشه عطر بیشتری دارد و رنگ آن نیز سیاه می باشد بنابراین در هنگام خرید به مشخصات ظاهری این محصول توجه فراوان داشته باشید تا همواره می توانید بهترین و تازه ترین نوع آن را انتخاب کنید.

روش تشخیص زیره کوهی

روش تشخیص زیره کوهی به طور کلی دو نوع زیره در بازار مشاهده می شود که با عنوان‌های زیره سیاه و زیره سبز شناخته شده می باشند این دانه های گیاهی سالیان متوالی است که مورد استفاده بشر قرار می گیرند و تقریبا امروزه بیشتر افراد نسبت به خواص و مزایای این محصول آگاهی دارند البته لازم است بدانید این است که پودر زیره سبز به عنوان یک ادویه مورد استفاده می‌گیرد که هم عطر و طعم فوق العاده ای دارد همین که در ترکیب آن خاص داروی خوبی نهفته شده است.

اما زیره کوهی در واقع همان زیر سیاه رنگ می‌باشد که تا حدودی تشخیص دادن آن از روی شکل ظاهری برای افراد آسان می باشد زیر سیاه نسبت به زیره سبز دارای ظاهری کوچکتر می باشد به گونه ای که دانه های آن لاغرتر می باشد اما زیره سبز همان طور که از نام آن مشخص است دارای رنگ سبز و دانه هایی توپر می باشد.

همچنین زیره سبز کیلویی دارای عطر بسیار ملایمی می باشد و در واقع رنگ متفاوتی نظیر باعث شده است که به راحتی بتوان آن را به خوبی تشخیص داد به طور کلی مشخصات ظاهری به تنهایی برای تشخیص زیره سیاه کوهی کافی می باشد و حتی با مشاهده کردن رنگ دانه های این محصول می توان به اصل بودن آنها پی برد.

تولید عمده پودر زیره سیاه

تولید عمده پودر زیره سیاه همان طور که گفته شد زیره سیاه دارای کاربرد های دارویی بسیار زیاد می باشد تا جایی که امروزه اهمیت این دارو در زمینه طب سنتی بسیار زیاد شده اند به همین دلیل میزان تولید آن به صورت پودر هم زیاد شده است و در واقع با وجود این که در طول سال تقاضا برای خرید این محصول در بازار بالا است بنابراین تولید آن به شکل عمده انجام می گیرد تا در تمامی نقاط بتوان به راحتی به آن دسترسی پیدا کرد.

پودر زیره سیاه به شکل بسته بندی شده و تازه امروزه تولید زیادی دارد و در همه جا دسترسی به آن راحت است این پودر را می توان به شکل های مختلفی استفاده کرد که در هر صورت خواص و مزایای خوب آن شامل حال سلامت و تقویت بدن قرار خواهد گرفت.

 • تبلیغات: 
  1. فروش انواع پودر کاری اصل
  2. واردات ادویه پودر کاری هندی
  3. پودر کاری مشهد اصفهان تبریز
  4. قیمت اینترنتی تخم کتان در بازار کشور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما